Centrum inkontinence

Nechtěným únikem moči - inkontinencí trpí v České republice zhruba milion lidí. Nejčastěji jde o stresovou inkontinenci, ke které dochází při zvýšení tlaku v břišní dutině, třeba při kašli, smíchu nebo zvýšené fyzické námaze. Inkontinence postihuje ženy, muže i děti a negativně tak ovlivňuje kvalitu jejich života. Naše Urologická ordinace nabízí hned několik metod, kterými jsme schopni jasně stanovit příčinu inkontinence a dle toho zvolit ideální léčbu.

 

  

BTL EMSELLATM využívá technologii vysokovýkonného fokusovaného elektromagnetického pole (HIFEM) ke stimulaci hlubokých svalů pánevního dna a obnovení neuromuskulární kontroly.

Klíčem k účinnosti je fokusace elektromagnetické energie, hloubka průniku a stimulace celého pánevního dna.

 

Urodynamické vyšetření slouží k objektivizaci různých typů močových dysfunkcí a to od obtíží s vyprazdňováním moči po obtíže charakteru dráždivého měchýře a tedy častého nucení na močení a frekventní mikce. Dále je velmi výtěžné i u všech pacientů s neurogenním postižením – tj. pacientů se systémovým onemocněním typu roztroušené sklerózy nebo s různým stupněm poškození míchy v důsledku úrazů.

Standardně provádíme urodynamické vyšetření u pacientek s jakoukoli formou inkontinence moči před plánovaným operačním řešením.

Kvalitní diagnostika inkontinence moči je nesmírně důležitým faktorem , jenž rozhoduje o úspěchu následně stanovené léčby.

Ultrazvuk

Jak se objednat

Pro objednání můžete volat každý den. Pokud se nemůžete dovolat, věnujeme se právě pacientům, kteří přišli na ošetření, odpovíme hned, jak budeme moci.

V případě akutního problému nebo bolestivého stavu je možné se dostavit bez objednání.

 

           Jívavská 16, Šternberk

           +420 587 800 274

Ordinační hodiny

Pondělí 07:00-15:00 - MUDr. Vrtal
Úterý 06:30-14:00 - MUDr. Hanosek
Středa 06:30-14:00 (po 14:00 jen objednaní) - MUDr. Hanosek
Čtvrtek 07:00-15:00 - MUDr. Vrtal
Pátek 07:00-13:00 - MUDr. Vrtal

 

Sestra: Drahomíra Benešová